28 listopada 2019

Zderzenie ze zwierzęciem – kto za nie zapłaci?

Zderzenie ze zwierzęciem – kto za nie zapłaci?

kolizji z udziałem zwierząt leśnych nie są częste, ale może być bardzo niebezpieczne i, niestety, znaczna redukcja bogactwo naszego portfela. Standardowe OC nie przewiduje wypłaty odszkodowania za takie szkody. Jak można zabezpieczyć się przed skutkami takich wypadków?

OC nie wystarczy

Jeśli zderzenie ze zwierzęciem poniesionej przez kierowcę lub pasażera, a średnia OC pokryje koszty obrażeń. Gorsza sprawa z samochodem. Może się okazać, że Twój powrót do zdrowia będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.

dobre Wykup AC

Co możemy zrobić, aby nie trzeba się martwić? Najlepiej jest przeprowadzić ubezpieczenia Kalifornia Wszystkie ryzyka, które nie zawiera żadnych wyjątków dotyczących kolizji ze zwierzętami. Firmy ubezpieczeniowe oferują kilka opcji kradzieży, więc trzeba się upewnić, że obejmuje także wypadki ze zwierzętami (zazwyczaj tego typu wypadki są objęte ubezpieczeniem). Jeżeli tak, wystarczy podać ubezpieczyciela notatkę przygotowaną przez policję.

Odszkodowania Menedżer

Osoby, które mają tylko odpowiedzialność, prawda odszkodowanie od ubezpieczyciela nie dostanie, ale szkoda może poinformować kierownika regionalnego polowanie lub zarządcy drogi. Jeśli mamy możliwość zarobienia pieniędzy na pokrycie szkód decydować wiele czynników.

1) Jeżeli zderzenie nastąpiło w polowaniu i zwierząt uruchomiony na drogach podczas polowania trzepaczki do ładowarki kołowej naprawa nie powinna być problemem.

2) W przypadku kolizji doszło na oznakowania dróg, sprawa jest jasna i musimy być przygotowani na pokrycie szkód z własnej kieszeni.

3) Jeżeli nie było śladu ani polowanie może wystąpić odpowiednio do kierownika okręgu łowieckiego, który jest odpowiedzialny za ochronę przyrody w aplikacji. Twoje prawa mogą również występować w administracji dróg, które - w zależności od rodzaju drogi - może być Dyrektor Generalny Dróg Krajowych i Autostrad, gubernator prowincji, gubernator lub burmistrza. W tym przypadku, aby udowodnić, że doszło do zaniedbania, a droga nie została prawidłowo oznakowane.

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.