25 listopada 2019

Za co można stracić prawo jazdy?

Za co można stracić prawo jazdy?

Każdego dnia wielu kierowców, które powodują nieprzyjemne sytuacje konsekwencją jest utrata prawa jazdy. Co jest powodem, tracisz uprawnienia do prowadzenia samochodu?

Tworzenie niebezpieczeństw na drodze

prawo jazdy może zostać zatrzymany, jeśli kierowcy:

    • przekroczenia prędkości
    • przodu w przejściu lub podwójnej

Ciągłe

  • nie reagować na sygnały nakazujące policji zatrzymać samochód,
  • stop udzielania pierwszej pomocy dla ofiary wypadku.

To są przestępstwa i wykroczenia, za które, jeśli policja zatrzyma prawo jazdy, sąd zwykle przyjmuje decyzję i rządów prawa jazdy przez określony okres czasu.

Dokument licencja może zostać również zatrzymany, czy i kiedy jest ona zniszczona w trakcie kontroli urzędowych Policja uważa, że ​​w związku z tym nie można odczytać dane potrzebne. Może to wiązać się z założenia, że ​​dokument jest sfałszowany lub nie jest już ważny.

jazdy pod wpływem alkoholu lub narkotyków

Konsekwencje prowadzenia pojazdu w stanie po użyciu i pijany, w artykule szeroko vie „ Jakie są konsekwencje dla jazdy pod wpływem alkoholu? ".

Styl jazdy pod wpływem narkotyków zawsze kończy się zatrzymując jazdy. Niezależnie od wielkości stężenia substancji w organizmie. Podobnie jak w przypadku jazdy pod wpływem alkoholu, sąd zazwyczaj proponowane zawieszenie licencji na określony czas, w zawieszeniu kary więzienia i grzywny. Wysokość i długość kary zależy od wielu czynników.

Jeśli jest pijany lub odurzony kierowca spowodował wypadek, w którym zostały śmierć lub uszkodzenie ciała, sąd może zakazać podejmowania samochodu dla życia.

ruina

Doprowadzić wypadek z ofiarami śmiertelnymi lub poważnymi obrażeniami oznacza również utratę licencji. Żywotność tego dokumentu są pozbawione ludzi, którzy uciekli na scenę, czy prowadzenie samochodu, którzy byli pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Nawet jeżeli wypadek został spowodowany złym stanem technicznym pojazdu kwalifikuje się jako przestępstwo i grozi to karą pozbawienia prawa prowadzenia pojazdów. Sąd, który zależy od tego jak długo będzie zatrzymać dokument.

sankcje Przekroczenie

dokument uprawniający jazdy mogą być zbierane po przekroczeniu limitu na liczbę punktów karnych. Dla kierowców, którzy jeżdżą mniej niż rok, limit wynosi 20 punktów, a dla osób starszych doświadczenia - 24 punktów. Z tym, że mniej doświadczeni kierowcy tracą licencję automatycznie i konieczne jest, aby przystąpić do kursu i egzaminu, a kierowcy, którzy jeżdżą więcej niż jeden rok, nie są zobowiązani do powrotu do udziału w kursie, wiążą się jedynie do testu a do czasu jego zdanie może nadal prowadzić samochód. Ponadto, zgodnie z nowym prawem, że nie zdał egzaminu, nie zawsze kończy się odpowiadać do dokumentu i uprawnień.

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.