22 listopada 2019

Ubezpieczeniowe pułapki i ich skutki

Ubezpieczeniowe pułapki i ich skutki

Firma ubezpieczeniowa ma swój cel - do zarabiania pieniędzy. I, jak można sobie wyobrazić, jego pracowników, aby osiągnąć ten cel, często wykorzystywane na różne sposoby.

zamieszanie otaczającego OFE

Przykładem nadużycia stały się znane dzięki Ryszard Petru a jej wejściem w Twitterze, tam jest zamieszanie o wykorzystaniu funduszy emerytalnych w celu przyciągnięcia klientów do zakupu programów oszczędności emerytalnych. niewiedza ludzka, niepokoje społeczne, poczucie niepewności co do przyszłości są doskonałe warunki dla działań nieuczciwych sprzedawców & nbsp; i sposób na zwiększenie sprzedaży. Największa Jak zareagować na coś? Nie można zaprzeczyć, że emerytury, czy ZUS czy fundusze emerytalne w większości przypadków nie jest wysoki i że oszczędzając pieniądze na spokojne i bezpieczne życie jesienią jest rozsądna. Z drugiej strony, nie powinno być przedmiotem środków ciśnieniowych i ich proroczych wizji. Zazwyczaj są to inteligentne zabiegi informacyjne mające na celu przekonać potencjalnych klientów do zakupu określonego produktu finansowego. I to niekoniecznie ma coś wspólnego z korzyści i dostatniej emerytury. Czy proponowana? My nie kupi niczego nie potrzebują. Nie zgadzam się z niczego nie rozumieją. Podpisujmy niczego nie przeczytałeś uważnie. Nie ma potrzeby, aby podjąć decyzję, aby porównać różne oferty.

Podwójne OC

Kwestia firm ubezpieczeniowych głęboko zaangażowanych w oczach klientów była również podwójna odpowiedzialność. W lutym ubiegłego roku, firmy ubezpieczeniowe umiejętnie zarobione na kierowców uczciwość używane nabywców samochodów. Jeśli kierowca kupił ubezpieczenie jednocześnie zapomniał położyć kres OC poprzedniego właściciela pojazdu, był zmuszony płacić dwa razy. Firma ubezpieczeniowa zostaje automatycznie przedłużone na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Największa Praktyka ta została ostatecznie zakończona w lutym 2013. Od tego czasu, kierowca ma prawo w każdej chwili zrezygnować z OC.

zastrzeżeń podcięć

W ostatnim roku dużo czasu na pisanie również wycisnąć rekompensata wypłacana przez przypadek OC towarzystwo. Co wyjaśnienia wykorzystywane przez instytucje nie zapłacić pełnej kwoty? Jeśli samochód potrzebuje usługi w oparciu o amortyzację lub zużycia. W rezultacie samochód był starszy, cięcia kosztów były większe. Szacuje się, że te instytucje do prania zaoszczędzać nawet do 70% kosztów. Dla kierowców, którzy byli odpowiedzialni za spowodowanie wypadku i szkody poniesionej co oznaczało część dopłacenia lub zgody na instalację alternatywnych starszych. Podobnie, jeśli materiał jest pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego. Firma zrobiła bardzo niechętnie, tłumacząc, że firma celowo zawyżone kwoty dochodu, jeśli zapłacił za spółkę ubezpieczenie samochodu. W rezultacie firma odmówił pokrycia kosztów pojazdu zastępczego, jeżeli kierowca mieszkał w centrum miasta i jest w stanie korzystać z transportu publicznego. Największa Takie działania są nielegalne. Po pierwsze, poprawa kierowca wymaga, że ​​uszkodzone części w wypadku samochodowym były nowe. Po drugie, kierowca ma prawo do pojazdu zastępczego, bez względu na to, czy mieszkasz w centrum lub na peryferiach, a mają dostęp do transportu publicznego lub prywatnego.

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.