19 listopada 2019

Ubezpieczamy mieszkanie na kredyt

Ubezpieczamy mieszkanie na kredyt

Zakup mieszkania na kredyt wiąże się wiele obowiązków. Jednym z nich jest podstawowe ubezpieczenie domu, zmuszając bank.

Ściany Ubezpieczenia W przypadku zakupu mieszkania na kredyt, który jest dystrybuowany w następnych dziesięcioleciach, bank musi jakoś bezpiecznie. Niniejsza gwarancja dla niego hipotekę i ubezpieczenie domu obowiązkowe. Pierwszy - jeśli nie spłacić kredytu, drugi - jeśli doszło do wypadku w wyniku zniszczenia mienia.

pułapki ubezpieczeniowe Największa zdecydować aktywów ubezpieczeniowych finansowanych z kredytu, musimy pamiętać o dwóch ważnych rzeczy. Po pierwsze, ubezpieczenia, zmuszając nas do banku, ubezpieczenie jest częściej takie same „ściana”. Oznacza to, że odnosi się tylko do samej strukturze i odnosi się do sytuacji, gdy w wyniku losowych, takich jak pożar lub powódź wydarzeń, było zniszczenie mienia. Po drugie, należy pamiętać, że prawa wynikające z polisy ubezpieczeniowej prawie zawsze przypisany (przeniesiony) do banku. Dlatego Największa odszkodowania jeśli zarobi dla kredytodawcy.

Nie kredytowej i bezdomnych? Największa Jak to działa w praktyce? Kupiliśmy mieszkanie na kredyt. W ramach oszczędności, które możemy wybrać bank ubezpieczenia minimalny wymagany lub ubezpieczenia „ściany”. Jeśli obudowa urządzenia jest zalany w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub stracić kosztowności & nbsp; w wyniku kradzieży, firma ubezpieczeniowa nie wypłaci nam ani grosza. Jeśli w domu lub bloku, w którym nasze mieszkanie, dostać się do strzału i spalić naszą własność, ubezpieczenie pieniędzy trafi do banku jako pokrycie kredytu otrzymanego.

Jak się chronić? Ubezpiecz Największa nie tylko ściany Największa Wybierając sejf pamiętać nie tylko interes banku, ale również we własnym zakresie. Bardzo często po oszczędności i możliwość zakupu polityki Banku w związku z pożyczkami. Aby spełnić wymagania i mieć spokój. Decyzja ta powinna poświęcić nieco uwagi. Polityka jest wymagane przez kredytodawcę w celu uzyskania spłaty kredytu i nie musi być synonimem wartości nieruchomości nabytej przez nas. W tej sytuacji, jeśli zdecydujesz Network - poprosić bank o swojej ofercie ubezpieczenia uważnie przeczytać jej zawartość i porównać ją z innych polis ubezpieczeniowych, Zdjęcia - polisę ubezpieczeniową w celu ochrony wartości nieruchomości i nie tylko bankowych kredytów, Zdjęcia - upewnić się, że nie tylko ściany, ale także mobilność rzeczy znajdujących się w mieszkaniu.

upewnij się, że łączna wartość Największa Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest kwota ubezpieczenia. W przypadku domu lub mieszkania, o ile w każdym innym przypadku, ważne, że całkowita wartość ubezpieczenia jest. Konsekwencje niedoubezpieczenia napisał z okazji ubezpieczenia dla przedsiębiorców. Przypomnijmy jednak, że zgodnie z zasadą proporcji, ale tylko zapewnić 60% wartości nieruchomości, jeśli tylko częściowa utrata otrzyma 60% wynagrodzenia.

Pomyśl OC Człowiek W przypadku zakupu mieszkania może być przydatna również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Chronią Właściciele nieruchomości muszą płacić odszkodowania z własnej kieszeni w przypadku uszkodzenia, co jest związane z posiadaniem lokalu. Na przykład, taka sytuacja mogła. Zalany sąsiad wystąpić, jeśli komputer zniszczone lub sufit. OC, nie trzeba się martwić o skutki finansowe takich zdarzeń.

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.