8 listopada 2019

Jakie ubezpieczenia dla rowerzystów?

Jakie ubezpieczenia dla rowerzystów?

Rowerzyści mogą zapewnić zarówno ty i twój rower. Mają do wyboru kilka rodzajów ubezpieczeń - one po prostu są kupowane razem dają pełną ochronę. Co to jest bezpieczne?

Są to ubezpieczenia w przypadku, gdy rowerzysta, jazda na dwóch kołach, spowodował szkodę, jeśli ktoś tam był wypadek lub gdy rower jest uszkodzony lub skradziony - wszystko oczywiście w bardzo szczególnych przypadkach w umowie ,

Ubezpieczenia OC

ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla rowerzystów jest dostępna za pośrednictwem OC w życiu prywatnym. Z pewnością przydatne, gdy rowerzysta może spowodować szkody w wyniku nieostrożnego jazdy. Często sytuacja jest przystawki lustro przytrafiającą w samochodzie w wyniku wyprzedzania, omijania lub wyprzedzania. Jest to dość prowadzony przez pieszego lub kolizji z innym rowerzystą. ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni kieszeń jeźdźca przed wypłatą odszkodowania - firma ubezpieczeniowa zapłaci. Przed podpisaniem umowy należy dokładnie przeczytać warunki, aby dowiedzieć się, w jakich przypadkach otrzymania odszkodowania, a które nie są - zazwyczaj wystarczą.

ubezpieczenie wypadkowe

Ubezpieczenie wypadkowe mogą być bardzo przydatne, jak wynika z cyklista cierpi poważne obrażenia. Rekompensata może być stosowany do leczenia lub rehabilitacji. Wysokość odszkodowania będzie w tym sensie, zależy głównie od komisji lekarskiej, która ocenia procent zdrowia. Zakup wypadku, proszę zapoznać się z warunkami ubezpieczenia.

Ubezpieczenia kradzieżą (Casco)

Ten rodzaj ubezpieczenia chroni przed stratami związanymi z kradzieżą i uszkodzeniem roweru. Ważne jest to, czy kradzieży lub uszkodzenia, gdy rower był przechowywany w zamkniętym pomieszczeniu, a następnie, gdy został on użyty. W pierwszym przypadku, firma ubezpieczeniowa wymaga jeźdźca przechowywanie rowerów w domu, mieszkaniu, piwnicy lub garażu. Jeśli to jest piwnicy lub garażu, umowa ściśle zdefiniowane, jak pokój będzie zamknięty. W drugim przypadku jest wiele wyjątków, a przede wszystkim, w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym może być inna. W jakiś rowerzysta otrzymasz odszkodowania, jeżeli jest kradzież w ogóle, ale nie otrzymania takiej rekompensaty. W sytuacji, gdy zostawić rower na zewnątrz sklepu, nawet jeśli jest on przywiązany do regału i odpowiedniego zabezpieczenia.

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.