5 listopada 2019

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie AC?

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie AC?

AC dobrowolne ubezpieczenie, które gwarantuje wypłatę odszkodowania dla kierowcy, gdy samochód zostanie uszkodzony spowodowane ich wypadku drogowego lub w wyniku kradzieży lub zniszczenia wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych. CA Ubezpieczenia różnią się w zależności od firmy ubezpieczeniowej. Na co zwrócić uwagę przy wyborze polityki, aby wybrać najbardziej korzystny?

Co jest przedmiotem ubezpieczenia CA?

AC (lub kradzież) jest nieobowiązkowe ubezpieczenia, wynikających z umowy z zakładem ubezpieczeń, zwykle zawarta na okres 12 miesięcy. Dokument potwierdzający zawarcie umowy jest polityka. To jest ważna od dnia następującego po wypłacie premii.

Przedmiotem ubezpieczenia kradzieży pojazdów zarejestrowanych w RP i jego zespół. AC obejmuje jedynie sprzęt, który został określony w umowie lub w przypadku nowego pojazdu - wynikający z faktury. Kompleksowe ubezpieczenie chroni właściciela przed utratą lub utraty wartości pojazdu.

Jaki jest zakres polityki CA?

Zanim zdecydujesz się wziąć odpowiedzialność i kradzieży, należy dokładnie zapoznać się z ogólnymi warunkami - Ogólne warunki ubezpieczenia. To właśnie ten dokument zawiera szczegółowy zakres ubezpieczenia Kalifornia. Kradzież jest przeznaczony przede wszystkim zwrócić koszty poniesione przez Ubezpieczonego w wyniku uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu wskutek wypadku drogowym spowodowanym przez jego winy. W rozszerzonych opcji Kalifornia także chroni ubezpieczonego mienia - mówimy o elementach kradzieży, wandalizmu i działania. Można wybrać, aby zakończyć kadłub (w tym przypadku możemy mieć wpływ na dziedziny polityki), lub przez ograniczony np. Tylko do kradzieży.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie AC?

Oferty ubezpieczeniowe znacznie różnią się od siebie i prawidłowe ubezpieczenie nie jest łatwe. Przed wyborem należy porównać oferty wielu firm. I pamiętać, że cena nie powinna być jedynym kryterium tutaj. Najważniejsze kryteria to:

  • ubezpieczenia (co zostanie po przestudiowaniu T & C)
  • ilość potencjalnych własnych kar szkody (Należy zauważyć, że z reguły określony oddzielnie dla ujemnej części otrzymanych części i wymuszenia AC)
  • Wysokość sumy ubezpieczenia (można dowiedzieć się, czy w przypadku wartości kompensacji szkody obliczana jest od wartości ubezpieczenia samochodu w dniu lub w dniu wystąpienia szkody).

Co jeszcze należy zwrócić uwagę?

  • Spotkajmy z wyjątkami - liczba przypadków, w których polityka jest w mocy, a ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania
  • Zobaczymy, czy mieliśmy wybór warsztatów, w których samochód zostanie naprawiony lub
  • Sprawdź, czy szkoda byłoby rozliczone zarówno przez gotówki i bezgotówkowych,
  • Jeśli planujesz wyjazd za granicę samochodem, należy sprawdzić, czy ubezpieczenie działa również na terenie krajów, do których podróżują, a przez który przechodzi
  • wszystkie wzrosty dokładnie to, co może być przyznane, ponieważ, na przykład, wiek lub uszkodzeniem do prowadzenia pojazdów i rabaty mogą być przyznane, ponieważ masz inną firmę ubezpieczeniową lub roszczenia nie uruchomione
  • Pamiętajmy też, że polityka CA opłaca się kupować w pakiecie z OC, oszczędza czas.

Życzymy dobrego wyboru!

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.