4 listopada 2019

Dlaczego ubezpieczyciele zaniżają odszkodowania za zniszczone samochody?

Dlaczego ubezpieczyciele zaniżają odszkodowania za zniszczone samochody?

Firmy ubezpieczeniowe systematycznie lekceważyć kwotę odszkodowania wypłaconego kierowców. Stało się powszechną praktyką - dlaczego? Odpowiedź jest prosta i oczywista - dla pieniędzy. Dziennikarze Gazety opisana w artykule ” Firmy niższe ubezpieczenie odszkodowanie. możesz nawet zarobić 2 miliardy dolarów rocznie, „ że ubezpieczyciele wykorzystują ten wyprać ogromne sumy pieniądze.

W jaki sposób firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania sterowniki?

1. Ubezpieczyciele uwzględniać amortyzację, a rekompensata powinna być obliczana na podstawie cen nowych części.

Firmy ubezpieczeniowe obliczenia odszkodowania, biorąc pod uwagę zużycie, powoduje, że kierowcy płacą zamiast pieniędzy na nowe części, zmniejszenia płatności nawet do 70 procent. Według rzecznika firmy ubezpieczenia można zaoszczędzić nawet 600 mln zł rocznie!

2. Firmy ubezpieczeniowe nie zwracają kosztów wynajmu pojazdu zastępczego.

Ubezpieczyciele nie płacą sterowniki wymagane do wynajmu samochodu zastępczego podczas naprawy samochodu. Jest to uzasadnione faktem, że samochód może być przekształcany do transportu publicznego lub roweru. Ofiary znowu stracić około 600 mln zł rocznie, a firma ma najwyższą kwotę zysku.

3. Firmy ubezpieczeniowe nie płacą za kierowców zatrudnionych przez specjalistów.

Nie płacić za usługi wynajętych prawników, ekspertów i kompensacja prawo, towarzystwa ubezpieczeniowe mogą zaoszczędzić 50 mln zł. W międzyczasie, w uzasadnionych przypadkach, ofiary muszą płacić czynniki kosztów tych usług.

4. ubezpieczeniowe nie pokrywają kosztów leczenia prywatnego.

Spółka nie pokrywa kosztów leczenia prywatnego. I zrobić, gdy ranny w wypadku nie może czekać miesiącami dla państwa lekarz online. Wybierając papier przedstawia dane pokazujące, ile z tym procederze ubezpieczycieli zysku, a kwota, ofiary stracić.

5. Firmy zarobić miliony uzyskania nienależnych kluczyki i kartę pojazdu.

W związku z tym Rzecznik Ubezpieczonych zwrócił się do sądu wniosek do rozwiązania, co to znaczy właściwie zabezpieczyć kluczyki i kartę pojazdu. Z następującymi firmami ubezpieczeniowymi legenda nie będzie mógł interpretować przepisy na niekorzyść klientów.

6. ofiary siła Society naprawy pojazdów przy użyciu oryginalnych części tańszych alternatyw.

Ubezpieczyciele zmuszając kierowców do naprawy przy użyciu oryginalnych części samochodowych tańsze alternatywy. Szacuje się, że można zarobić nawet do 1 mld zł rocznie!

firm 7. ubezpieczeniowe nie płacą odszkodowania za szkody wyrządzone osobom, które poniosły w wypadku, kiedy autor był współwłaścicielem samochodu.

W tym procederze wygrał 30 do 50 mln zł rocznie.

8. Spółka wypłacić odpowiedzialności odszkodowawczej, bez VAT.

Firmy ubezpieczeniowe czasami zapłacić odszkodowanie do ciężaru VAT. Kierowcy są kompensowane zaniżone o 22 procent. W tej nielegalnej praktyki, w tym ubezpieczyciele zarobili 600 milionów dolarów rocznie.

9. firmy ubezpieczeniowe nie chcą płacić pieniądze, gdy oba pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zakupione na kredyt w tym samym banku.

Sędziowie zdecydowali jednak, że ubezpieczyciele muszą wtedy płacić ofiarom. Ukrócili ten sam zysk firmy według 10 mln zł.

Wszystkie z tych kwestii w tekście będzie dalej opisany w następujących punktach - teraz proszę czytać!

Uwagi: Wpis może zawierać nieaktualne dane.